Valiz, Bavul

Türkiye'nin En Büyük Online Valiz Alışveriş Sitesi Valizci.com

SIKÇA SORULAN SORULAR


Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 10 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini bilgi[at]valizci.com adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kredi kartı veya Havale / EFT seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.
valizci.com olarak zaman zaman Kredi Kartı taksit kampanyaları uygulanmakta olup, ödeme sayfasından ya da ürün detaylarını incelediğiniz sayfada bulunan Taksit Seçenekleri segmesinden kontrol edebilirsiniz.
Alışverişlerinizde Havale ve EFT seçeneğini kullanabilirsiniz.